ایرانسل ارزان  ,تور مشهد  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,لیست کانال های تلگرام  ,دستگاه صحافی  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,ساخت وبلاگ آزادبلاگ  ,

سبز مشاور

 نظام مهندسي ترافيك نظام مهندسي ترافيك نظام مهندسي ترافيك .

نظام مهندسي ترافيك

آموزش MS PROGECT

اين نرم افزار از محبوبترين و جذابترين نرم افزارهاي مديريت پروژه مي باشد كه تقريبا تمامي فعاليتهاي برنامه ريزي و كنترل پروژه را به خود اختصاص داده است .اين نرم افزاربعنوان يك نرم افزار كاربردي و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ايران مورد استفاده كاربران بيشماري قرار مي گيرد.

مشاهده متن كامل آموزش MS PROGECT

انتخابات سازمان نظام مهندسي ساختمان 97


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۲:۵۲ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

آموزش اتوكد دوبعدي و سه بعدي

يكي از مهمترين و پركاربردترين نرم افزارهاي طراحي هاي دو و سه بعدي و همچنين ترسيم فني است.  نرم افزار اتوكد بگونه اي قدرتمند و حرفه اي طراحي شده است كه هر دو معني Design و Drafting را در قالب ساختاري پيچيده و قدرتمند بطور كامل معنا مي كند. در اين نرم افزار امكان استفاده از فضاي سه بعدي و دو بعدي همراه با تمام ابزارهاي لازم فراهم شده است تا ديگر مهندسان نيازي به ميز و وسايل نقشه كشي نداشته باشند . اين نرم افزار كه بـــراي نخستين بار در سال 1982 توسط شركت Autodesk طراحي شد، يكي از نخستين نرم افزارهاي طراحي به كمك كامپيوتر بود كه كاربران مي توانستند آن را بر روي كامپيوترهاي شخصي خود اجرا كنند. نرم افزارهاي اوليه به كاربران اين امكان را مي دادند تا فقط به ترسيم خط، چند ضلعي، دايره، كمان و متن بپردازند

 

مشاهده متن كامل آموزش اتوكد دوبعدي و سه بعدي

انتخابات سازمان نظام مهندسي 97


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۹:۰۲ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

آموزش Unigraphics(nx)

نرم افزار جامع Unigraphics، محصول شركت E.D.S يكي از قوي ترين نرم افزارهاي جامع طراحي، ساخت و تحليل است. اين نرم افزار در سال 1960 توسط شركت مك دنال داگلاس كه سازنده ي هواپيما و فضاپيما بوده، معرفي شد و تا كنون در كاربردهاي متنوعي ازطراحي تا ساخت مورد استفاده قرار گرفته است.

مشاهده متن كامل آموزش Unigraphics(nx)

انتخابات نظام مهندسي 97


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۴:۵۷ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

طراحي، محاسبه و انتخاب پمپ ها

پُمپ يا تُلُمبه وسيله اي مكانيكي براي انتقال مايعات است كه با افزايش فشار جريان آن، امكان جابه جايي مايعات را به ارتفاعي بالاتر (با افزايش هد) يا حتي پايين دست (معمولاً حوضچه يا مخزن) فراهم مي آورد. به طور كلي پمپ به دستگاهي گفته مي شود كه انرﮊي مكانيكي را از يك منبع خارجي اخذ و به سيال مايعي كه از آن عبور مي كند، انتقال مي دهد. در نتيجه انرﮊي سيال پس از خروج از اين دستگاه (پمپ) افزايش مي يابد. از پمپ ها براي انتقال سيال به يك ارتفاع معين و يا جا به جايي آن در يك سيستم لوله كشي و يا هيدروليك استفاده مي نمايند. به عبارت كلي تر از پمپ براي انتقال سيال از يك نقطه به نقطه ديگر استفاده مي كنند. پمپ ها داراي انواع مختلفي هستند كه هركدام داراي كاربرد خاصي مي باشند. مهم ترين پمپ هايي كه در اين واحد استفاده شده اند عبارت اند : 1پمپ هاي سانتريفوﮊ2پمپ هاي رفت و برگشتي3پمپ هاي چرخ دنده اي.

مشاهده متن كامل طراحي، محاسبه و انتخاب پمپ ها

انتخابات نظام سازمان مهندسي تهران


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۰۱:۰۷ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

دوره PIPING

مركز آموزشهاي تخصصي و فوق تخصصي دانشگاهد علم و فرهنگ با همكاري جهاد دانشگاهي دپارتمان هاي فني و مهندسي را برگزار كرده و پس از پايان دوره گواهي پايان دوره به متقاضي تقديم ميكند.

مشاهده متن كامل دوره PIPING

تاريخ انتخابات سازمان نظام مهندسي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۶:۰۷ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع: