صنایع دستی اصفهان  ,عکس بازیگران ایرانی  ,فریت بار به امریکا  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,گن لاغری  ,

سبز مشاور

 نظام مهندسي ترافيك نظام مهندسي ترافيك نظام مهندسي ترافيك .

نظام مهندسي ترافيك

آموزش CNC

مركز آموزشهاي تخصصي و فوق تخصصي دانشگاهد علم و فرهنگ با همكاري جهاد دانشگاهي دپارتمان هاي فني و مهندسي را برگزار كرده و پس از پايان دوره گواهي پايان دوره به متقاضي تقديم ميكند.

مشاهده متن كامل آموزش CNC

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۰:۱۱ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

آموزش برنامه نويسي R

زبان برنامه نويسي R بر اساس زبان‌هاي اس و اسكيم پياده‌سازي شده است. اين نرم افزار افزون بر قابليت‌هاي رسم گراف و نمودارهاي گرافيكي، كتابخانه‌هاي مربوط به تكنيك‌هاي آماري مانند مدل‌سازي خطي و غيرخطي، آزمون‌هاي كلاسيك آماري، تحليل سري‌هاي زماني، رده‌بندي و خوشه‌بندي را در بر داردهم‌چنين قابليت اتصال و فراخواني با كدهاي ساير زبان‌هاي برنامه نويسي مانند C++ را دارد. . از R براي تحليل آماري، تجسم داده‌ها و مدل‌سازي پيش‌بيني كننده استفاده مي‌كنند. از ديگر موارد استفاده از نرم‌افزار R، كاربرد آن در داده‌كاوي مي‌باشد. نرم افزار R نسبت به ساير نرم‌افزارهاي آماري كد محور، سرعت به‌مراتب بالاتري در اجراي برنامه‌هاي سنگين دارد. كاربرد نرم افزار برنامه نويسي R در محاسبات آماري و تحليل داده است. علاوه بر اين، در محاسبات ماتريسي نيز هم‌پاي نرم‌افزارهاي ديگري مانند اكتاو و MATLAB قابل به‌كارگيري مي‌باشد. هدف اين دوره، آموزش برنامه نويسي با كمك نرم افزار R به شركت كنندگان در دوره مي‌باشد.

مشاهده متن  كامل آموزش برنامه نويسي R

تاريخ برگزاري آزمون نظام مهندسي 97


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۶:۱۲ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

تست هاي غير مخرب جوش NDT

مركز آموزشهاي تخصصي و فوق تخصصي دانشگاه علم و فرهنگ با همكاري جهاد دانشگاهي دپارتمان هاي فني و مهندسي را برگزار كرده و پس از پايان دوره گواهي پايان دوره به متقاضي تقديم ميكند.

 

مشاهده متن كامل تست هاي غير مخرب جوش NDT

تاريخ برگزاري آزمون نظام مهندسي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۴:۱۹ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

آموزش Minitab

آمار علم تصميم ¬گيري بر مبناي داده ¬هاست و تجزيه و تحليل¬ هاي آماري معمولاً شامل محاسبات رياضي حجيم و پيچيده مي¬ باشد. به همين دليل است كه براي تحليل اين مسائل از نرم ¬افزار¬هاي متعدد آماري همچون Statistica ،SAS ،Minitab ،S-Plus،  SPSS و… و صفحه گسترده¬ هايي همچون Excel استفاده مي¬شود. در ميان اين نرم¬ افزار¬ها، نرم¬ افزار Minitab به جهت جامعيت و سهولت استفاده و كاربرد در تمامي مباحث موردنياز آمار و كنترل كيفيت و قابليت¬هاي عمومي آن نظير رسم نمودار¬ها و راحتي كار با داده¬ ها از ساير نرم¬ افزار¬ها بيشتر مورد استفاده قرار مي¬گيرد. اين دوره به صورت كارگاهي با نرم افزار MINITAB تدريس مي شود.

مشاهده متن كامل آموزش Minitab

هزينه ثبت نام آزمون نظام مهندسي 97

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۳۸:۵۳ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع:

آموزش PHOTOSHOP

يكي از قديمي ترين و پركاربرد ترين نرم افزارهاي سيستم هاي كامپيوتري فتوشاپ مي باشد و اگر شما در زمينه طراحي و عكاسي كار مي كنيد يا در زمينه انيميشن و نرم افزارهاي سه بعدي ، يا اگر آتليه داريد.

مشاهده متن كامل آموزش PHOTOSHOP

انتخابات نظام سازمان مهندسي تهران


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۶:۳۵ توسط:akhbarmohandesi.ir موضوع: